• Konkurs recytatorski „ Wiosna, Wiosenka …”

• W dniu 21 marca w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski dla dzieci z grup przedszkolnych pt „ Wiosna, Wiosenka …”.

W konkursie wzięło udział 12 dzieci, wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce: Julia Cisek.

II miejsce: Natalia Danyło, Leon Barszcz. III miejsce: Antoni Kruk, Dominik Flis. Wyróżnienie: Hanna Cieśla, Mateusz Flis, Wiktoria Dziadura, Maksymilian Chmura.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

• Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej

• W dniu 11 marca uczennice naszej szkoły brały udział w powiatowych Igrzyskach Dzieci w Piłce Siatkowej.

W kategorii dziewcząt brało udział 5 drużyn, dziewczęta z naszej szkoły wygrały wszystkie mecze grupowe, ulegając w finale po zaciętej walce tylko siatkarkom z SP z Piwody, zajmując drugie miejsce w powiecie.

Gratulujemy naszym dziewczętom postawy i zaangażowania oraz walki do ostatniego tchu